Scorpions WinCheater potřebuje vaši podporu
>> David Hořínek - 02.11.2008, 23:14
     Tuto novinku píšu zároveň i pro gta.cz, tak se nedivte, že občas píši v jiném čísle.
 
    Dobrý den,
mé jméno je David "Dave" Hořínek a jsem šéfredaktorem Scorpions Need for Speed centrály, prosím obětujte chvilku na čtení tohoto textu, děkuji.
    Jak všichni dobře víte, tak gta.cz i nfs.scorpions.cz vznikly díky práci jednoho moc fajn chlapíka - Honzy Svatoše. Honza začal pracovat v mládí na programu Scorpions Cheater, který ze z doby dosu a šíření na disketách a CD dostal až do dob internetu po názvem Scorpions Wincheater 2.
    Cheater čerpal a žil hlavně díky jeho přispěvovatelům = nebyl tolik přístupný internet a lidé sháněli cheaty a návody do jejich oblíbených her v tomto programu, který stačilo stáhnout jednou. Obsahoval obrovské množství textů a díky pravidelným měsíčním updatům se program dočkal vždy slušné porce nových písmenek.
    Bohužel přišlo nevyhnutelné - internet se čím dál tím víc rozšiřuje mezi lidi a to znamenalo více používání vyhledávačů a herních webů než samotného programu. V té době také vznikali první fanstránky do her (jejich soupis můžete najít na scorpions.cz) a v současné době se obávám, že Scorpions žije dál u lidí spíše díky těmto webům a program zůstává v pozadí.
    Honza mi dal šanci a už v době mého dial-up připojení jsem tvořil knihovnu do jeho programu, pronikal do tajů tohoto společenství a díky zkušenostem jsem mohl pronikat i dále do internetu. Dnes jsem šéfem druhé nejnavštěvovanější Need for Speed stránky v ČR a to vše stále díky jednomu člověku, který to vše financuje a umožňuje (já jako student víceletého gymnázia bych na to prostředky bohužel neměl.)
    Honzovi a Scorpions dlužím hodně, je to moje srdcová záležitost. Proto jsem se rozhodl, že se ještě na poslední chvíly pokusím programu pomoci a zachránit ho od konce jeho existence, který se rychle blíží díky nedostatku příspěvků od čtenářů.
 
    Naštěstí na to mám prostředky a i Keďo (šéfredaktor gta.cz a můj kamarád) se mi rozhodl pomoci a tak můžu požádat o pomoc další lidi - zhruba něco pod 15 000 pravidelných návštěvníků obou webů.
    Každý z vás máte na svém počítači nebo ve své sbírce spoustu her a určitě jich ještě spousty vyzkoušíte, a nemusí to být jen ty nejlepší AAA tituly. Zkuste obětovat trochu času a například sepsat návod pro dokončení hlavní dějové linie, tipy, cheaty, prostě cokoli co by se dalo použít. WinCheater má tu výhodu, že je otevřen všem. Každý může přispět svým dílem.
 
    Děkuji za pozornost a přeji pěkný den.
    Vše o Scorpions Wincheateru, včetně downloadu, naleznete na www.cheater.cz.