Rychlý update
>> - 06.11.2005, 18:07
Tak vás vítám u našeho prvního rychlého updatu... Rychlý je protože jsem ho udělal během pár vteřin ;) A může za to i pomocník Peter Funka. Tákže: Přidal jsem 2 nové videa. První je z GameBoy Advance verze a ten druhý je s Fordem Mustangem o útěku před policii. Pak tu máme novou sekci InGame, což je podsekce Galerie. Zde najdete Screenshoty které už jsou opravdu přímo ze hry (tzn. s ukazateli, mapou atd.) A už je tam pár screenshotů přímo ze závodů. Ve screenshotech najdete obrázky z verze na mobil. Na tu se také těším, když nebudu zrovna pařit doma na pc, tak na mobilu ve škole ;)
 
Informace ohledně PC Verze:
Velice zajímavé informace o verzi na pc se šíří rychlostí blesku po celém světe. S největší pravděpodobností na PC vyjde pouze jedna verze!!! Možná jste se lekli. Stejně jako já jste si mohli říct: "žádná BlackEdition verze nebude". Ale opak je pravdou!!! Podle nejnovějších informací bude verze na PC opravdu jenom jedna. A bude to verze normální. Ale konec napínání. EA Games se rozhodlo, že u PC verze se bude jako normální verze prodávat právě BlackEdition.
 
Co to tedy znamená?
Jestliže si koupíte PC verzi v obchodu, tak dostanete BlackEdition verzi (ta původně v ČR neměla být k dostání) a tak budete mít navíc auta BMW M3 GTR Race a klasiku Chevrolet Camaro '67.  
 
Zatím jsem sice sekci BlackEdition neudělal, ale hned teď jdu na to. Musíte se přece dozvědět co vás čeká a nemine!
 
A ješte jedna věc, nevyhazujte své save pozice z NFSU2. Měli by totiž jít implementovat do Most Wanted a to dokonce s peněžní (virtuální) odměnou ! :)
 
Abych nezapomněl, včera jsme udělali takovej menší rekord. Čísla jsou to zatím směšná, ale pro stránku která funguje 14 dní přecejen pěkná