Shift modul spuštěn
>> David Hořínek - 16.09.2009, 21:48
 "Cože? On vážně spustil Shift modul po tolika slibech? Doktorááá!"
 
Že byla vaše reakce na název newsky takováto? Ani se vám nedivím :-). Každopádně jsem sám sebe překonal a modul nakonec přeci jenom spustil. Rozhodně není kompletní. To určitě ne.
 
 
Každopádně hra vychází zítra a hra k recenzi je na cestě. Což mi poskytuje skvělé prostředí pro každodenní updaty tak jak jste byli zvyklý před několika měsíci!
A kde beru tu jistotu, že updaty budou denně? No jednoduše v tom, že hra sbírá po celém světě skvělá, často i devítková, hodnocení. Což konečně zaručuje, že hra mě bude po několika posledních dílech bavit! Další nejlepší věc je ta, že kamarád mi zapůjčí Logitech G25 abychom si mohli ten "simulátor" pořádně ozkoušet. A další nejlepší věc je, že hra vychází i na mou nejoblíbenější platfomu - iPhone!
 
 
Co prozatím tedy v modulu najdete? Spoustu videí, jak trailerů tak i popisných videí k tratím. Co se týče textu tak seznam vozidel (obrázky aut dodám ihned jak budu hru hrát), seznam tratí, kompletní achivementy, seznam recenzí, něco o modelu poškození a soupeřích. Samozřejmý je i seznam hudby ve hře. A nesmí chybět data vydání, platformy, driver profile a něco o již řečené verzi pro iPhone. Pokud si nejste jistí jestli si máte Shift koupit tak pomůže článek s HW požadavky.
 
A co chci během několika příštích dní doplnit? Screenshoty, obrázky aut do carlistu, YouTube linky ke carlistu, do detailů rozepsat články a přidat některé nové. Prostě mnoho a mnoho dalšího na co se můžete těšit.
 
 
A ne nakonec musím velký dík předat našemu starému dobrému Drakonymu za grafiku modulu a Honzovi Svatošovi za technickou stránku věci.
 
A co se vůbec se mnou celé prázdniny dělo? Postoupil jsem do sedmého ročníku osmiletého gymnázia (tedy do třeťáku). Na motorce (Honda XR 125R) jsem od minulého roku najezdil již 13 000 km (to je na dvacku dost :-). Koupil si za těžce vydělané peníze iPhone. Stále pracuji v McDonalds. Začal jsem ve škole s programováním a deskrYptÍvou. 12. prosince dovrším plnoletosti takže je teď na řadě řidičák na auto a na větší motorku (plánuji příští rok Suzuki GSF Bandit 600 S).
 
Teď mě napadlo, že jsem se vlastně za celou tu dobu působení zde na webu nepředstavil :-). Každopádně díky za pozornost!
 
PS: Omlouvám se za výpadek, který trval před pár dny asi týden. Honza zapomněl zaplatit hosting :o).