Plná verze je venku
>> - 16.11.2005, 08:43
Ano! Je to tak! Plná verze sice vychází v USA až zítra. Vzhledem k tomu že musí být hned ráno v obchodech a u těch co si hru předobjednali tak už je na světě. Ono taky uhlídejte pošťáky a kamioňáky aby se neztratilo jedno - dvě vydání :)
Jedna bližší informace:
BlackEdition verze obsahuje 4cd (cca 2.5gb) + Bonus dvd (1.3gb).
Bohužel se zřejmě v ČR s BlackEdition nesetkáme.
 
Bližší informace hned jak budu mít hru. Což nebude trvat dlouho. Můj bratr je totiž na pracovní cestě v USA a přiveze mi plnou verzi! 
 
A teď info o adrese na které nás najdete, umístění je sice stejné, ale pro vstup na stránky můžete používat adresu http://NFScz.com. Ta vás přesměruje zpět na tuto adresu, ale je to pohodlnější, kratší a vyhledavačům se to také líbí ;o)
 
Víte že...?
 
...Speedbreaker zpomaluje? Ano, zatím to tak opravdu vypadá. Když si projede zatáčkou se speedbreakerem tak vás policejní vozy dotáhnou, to i přesto, že zatáčku projedete rychleji než normálně.
...Kamióny vám můžou i pomoct? Jasně, kromě toho že se občas pletou do cesty vám můžou i pomoci. Když vezou například dřevěné klády nebo auta tak stačí bouchnou bokem do kamiónu a policejní vozy za vámi mají co dělat :o)