Čtvrteční Tera update
>> - 24.11.2005, 18:21
Zítra oficiálně vychází Most Wanted v ČR a tak tu mámě tera update. Jeden z patchů by vám mohl pomoci ze zklamání, že v ČR nevyjde BlackEdition na PC.
 
Šetření EA
Všimli jste si někdy, že auta Pontiag GTO a Vauxhall Monaro VXR jsou si hodně podobná?
Je to tak... Vauxhall je totiž Britská verze amerického sporťáku Pontiac. Takže EA původně slibovalo až 100 aut a nakonec jich je jenom 32. EA ušetřilo mnoho práce, protože kromě těchto 2 vozů ušetřilo čas i na bonusových autech Chevrolet Corvette C6 / C6R a také na BMW M3 GTR Race / Street.
 
Patche
Je tu absolutně nejlepší patche co mohl pro NFS:Most Wanted vyjít! Jedná se totiž o patch, který by vám měl do normální verze měl přidat 10 bonusových aut, 1 okruhový závod a další věcičky které normálně obsahuje normální verze.
Druhý dnešní patche není vlastně patch. Jedná se o mini-image soubor, díky kterému nemusíte namáhat svoje originální cd tím že ho neustále dáváte do mechaniky.
 
Savy
Přidal jsem také další savy. Jeden je kariéra těsně poté co se dostanete na 1.místo v Blacklistu a obsahuje BMW M3 GTR, které jsme na začátku prohráli.
Druhý save je uložen na 9.místě v blacklistu a je to takový krásný save pro zrychlení hry a dostání se do nejlepších částí celé hry.
 
Cheat
Německým spolupracujícím webem byl zveřejněn další cheat. Měl by nám zpřístupnit Pontiac GTO v kariéře. Bohužel se zatím neozval nikdo komu by fungoval.
 
Galerie
Obrázková galerie se nám krásně rozjíždí. Jsem rád že přidáváte svoje obrázky a těším se na vaše další vytuningované miláčky.
 
Vtip dne
Sice jsem se nechtěl dostat tam kam Haianh s vydáváním vtipů dne, ale ja jsem se dneska dostal k absolutně nejlepšímu vtipu, který ale není vtipem. Je to totiž záznam opravdového hovoru! Tak čtěte >ZDE<.
 
Rekord
Aniž bych stihl vyhlásit další laťku pro rekord tak byla skoro překonána. Včerejší návštěvnost byla 1195 lidiček