Nedělní poklidný update
>> - 27.11.2005, 17:19
Nejdřív se chci omluvit za to, že jsem včera večer neprovedl aktualizaci. Pracoval sem na ní a usnul sem přímo u počítače :o)
 
Car Compare CZ
Je to tak. Tento prográmek na srovnání vozů v sériové podobě vyšel i v češtině! Zapracoval na ní ... udělal jsem jí já ;)
 
NFS:MW Tweaker
Prográmek na zapnutí/vypnutí mnoha věcí v Most Wanted - Motion Blur, Overbright, Particle System, Rain, Road Reflection, Shadow Detail, Visual Treatment, vSync a Texture Filtering.
 
Oba prográmky naleznete v sekci Download - Ostatní.
 
Příběh
Doplnil jsem sekci Příběh. Momentálně jenom ve zkratce, ale hlavní informace jsou zapsány. Ještě přidám pár obrázků a bude. Když přijdete na nějakou nesrovnalost tak mě prosím kontaktujte.
 
BlackList
Doplněn o odkazy na obrázky aut jednotlivých závodníku a informacích o počtu potřebných bounty bodů, odjetých závodů a policejních honiček.
 
Hernísvět.cz + Abecedaher.cz
Naše partnerské weby patří mezi velmi úspěšné weby. Na Hernímsvětě.cz naleznete veliký výběr free a online her a na Abeceděher.cz nové návody, trainery, cheaty, obaly na CD, screenshoty a wallpapery.
 
 
Rekord
V sobotu jsem nestihl ohlásit páteční rekord, který čítal 1679 návštěv. Když jsem si na to vzpomněl tak už se rýsoval rekord nový, sobotní - 2381 návštěv. A když už jsme u toho tak musím říct, že to i dnes vypadá na rekord.
NFScz.com 4ever :)        THX 4 Readers