Info o Patchi 1.3
>> - 06.12.2005, 19:28
Nové videa
Sekce trailery byla přejmenována na Videa od EA, protože byla plná různých videí a to nejen trailerů. První video je o nahrávání zvuků aut a jejich porovnání v realitě a ve hře. Ukázka obsahuje Lamborghini Gallardo a Porsche Carrera GT. Druhé video je ze zákulisí o nahrávání TV Spotu.
 
Audia od EA
Nová sekce Audia od EA obsahuje téměř minutový sestřih policejních hlášek. Jenom tak pro informaci - ve hře je přes 300 různých hlasů policistů a přes 12 000 hlášek.
 
Patch 1.3
První patch je v přípravě. Číslo 1.3 je logicky jako první za 1.2 (BlackEdition) a tak není jisté, zda nebude pouze na verzi 1.2.
Popis oprav:
 
Poté co vám spadne spojení v multiplayeru bude uživatel vrácen do hlavního offline menu.
Po konci závodu po síti LAN nebude hra vracet všechny hráče do hlavního menu.
Vyhledávání sítových závodů, které byly vytvořeny v Quick Race.
Opraveno mizení formulářů při registraci EA Account.
V módu Knockout na 15.místě BL bude opraven počet kol..
Opraveno odpojování od sítě LAN po skončení závodu.
Opraveno mizení pozadí při otevření 'Statistics' v době kdy se odpočítává čas do startu závodu.
Opraveno padání hry po zmáčknutí tlačítka „Back“ při registračním upozornění.   Opraveno padání hry po opakovaném spuštění RapSheetu myší.
Předěláno tlačítko Back v RapSheetu – vrátí vás do hlavního menu RapSheetu. Opravena chyba, která zaviňovala občasné zmizení interiéru auta během závodu.
Opravena chyba, která zaviňovala problémy se zobrazením výkonnostních upgradů během načítání profilu.
 
Pražské autobusy
Jsem rád, že jste se chytli mojí fotky z Pražské MHD. V galerii zatím přibyl 1 obrázek autobusu. Kdokoli další autobus potká a bude mít po ruce fotoaparát (klidně i ten v mobilu ;)) tak neváhejte a vycvakňete ho a nezapomeňte přidat info! Nejlépe číslo linky a místo kde jste ho viděli. Identifikační číslo autobusu je také vítáno!