MegaUpdate shrnující minulých 20 dní
>> - 28.01.2006, 14:14
NFS:MW Control Panel 
Program pro optimalizaci grafiky, přepnutí jazyka, úpravu profilů, vytvoření profilů a BlackEdition Patch. Tento užitečný program vyšel již ve verzi 1.05. Je 100% funkční a spolehlivý.
 
Více v sekci Download / Ostatní
 
Časté dotazy

Q: Odjel jsem všechny závody na mapě, ale nemůžu se dostat dál, protože mě soupeř nevyzval.
O: Problém bude na 99,9% v nedostatečném počtu Bounty bodů.
 
Q: Jaký je nejvyšší stupeň hledanosti?
O: Nejvyšší stupeň hledanosti je 7. Ten ale máte pouze při závěrečné honičce s policií a při 69 challenge závodu. Při normálním hraní je nejvyšší stupeň hledanosti 5.
 
Q: Jak se ve hře nastavují km/h?
O: V menu najeďte do Options/nastavení a poté Gameplay - najděte Imperial a přenastavte na Metric/Metrické.
 
Turnaj v NFS:MW
Web Onlinegames.cz připravuje turnájek v NFS:MW. Vzhledem k tomu že jsem neměl čas na update vás musím upozornit na jedno - registrace končí 29.1!!! Systém turnaje je velice jednoduchý a pozor - turnaj se může jezdit i bez originální hry pomocí prográmku Hamachi (návod)
Více o turnaji na speed.onlinegames.cz
 
Slovenčina
Slovenština vyšla ve verzi 1.1b - opraveny překlepy, nahrazení slov slovy které lépe zapadají do děje, přeloženy další věty.
Slovenština ke stažení na slovenciny.com
 
Hlasování o hru roku
Na serveru Games.Tiscali.cz probíhá hlasování o hru roku. Naše oblíbená hra NFS:MW si stojí výborně - v kategorii závodních her je na 1.místě s nedohnatelným náskokem - má totiž 71% všech hlasů v kategorii. V celkovém hlasování se drží na 4-5.místě. Poráží nás GTA:SA, F.E.A.R, CoD2 a WoW. Hlasování je >>zde<<