Konečně update ! :)
>> - 21.02.2006, 23:23
 
KONEČNĚ !!!
Jsem tady zas a zase. Za dlouho dobu co jsem kvůli škole neměl na web vůbec čas se toho ale moc nestalo. Vyšlo pár (opravdu, jenom 2 ;) ) prográmků a to je vlastně vše. Jak jsem zmiňoval již dříve - MW prostě není to co se čekalo a není taková chuť do bourání kódů. BTW: Podle informaci od tajného zdroje se jedna nejmenovaná skupina stále snaží probourat kód NFS: Underground 2 aby do hry dostala nové auta. Zajímavé? Ani ne, nové auta v U2 jsou ještě dnes žádanější, nemluvě o tom, že už se skupina někam dostala a u MW by museli začínat od nuly. O žádanosti hry svědčí i prodejnost - originálek hry NFS:U2 bylo prodáno něco kolem 15 miliónů, kdežto originálek Most Wantedu bylo zatím prodáno něco málo přes 7 miliónů. A to je na takovouto dobu po vydání hře oproti U2 opravdu málo. Teď se teprve ukazuje že MW je "propadák".
 
NFS:U2 web
Bohužel, web je v nedohlednu. Jakékoli stížnosti směřujte na adresu Honzy Svatoše (ScoKing) na kterém momentálně leží veškerá zodpovědnost za rozjetí webu :o) 
 
Control Panel 1.06
Program pro optimalizaci grafiky, přepnutí jazyka, úpravu profilů (přejmenování, opravení, peníze, bounty), vytvoření profilů (standartní, bonusové, ostatní a policejní auta, jméno, peníze, bounty) a BlackEdition Patch. Novinkou je integrovaný +7 Trainer.
 
Hidden Options 0.8
Program na přepnutí jazyka, vypnutí/zapnutí motion blur a odemknutí všech vizuálních a výkonnostních částí. 
 
Control Panel a Hidden Options ke stažení v Download - Ostatni