Update je na světě!
>> - 07.05.2006, 23:41
Nemám moč času takže zkráceně:
 
V sekci EXTRACTORY naleznete program MW TEX který importuje/exportuje textury ze hry. Je to super novinka a díky němu se určitě objeví nové vinyly.
 
V nové sekci VINYLS naleznete první vinyl do hry. Jedná se o českou a slovenskou národní vlajku. Autorem je Jakkub ze slovenského webu http://needforspeed.sk .Doufám že mu nebude vadit využití jeho vinylu na našem webu.
 
V sekci OSTATNÍ se nachází program který vám dovolí hrát hru v "okně" a tak sledovat například příchozí zprávy preš ICQ nebo E-Mail :) 
 
Díky prolomení kódu hry se zřejmě v brzké době dočkáme také nových modelů ve hře. Já osobně bych bral nějakou tu škodovku ale prvním modelem který ve hře původně nebyl bude zřejmě Ferrari 360 Spyder na kterém se již pracuje.
 
 
Další a poslední novinkou za tu dobu co neproběhla žádná aktualizace je Music Importer který je hotov zhruba z 95% a bude to bomba. Kdo z vás by nechtěl ve hře svojí oblíbenou hudbu?
 
A to je pro dnešek vše. Teď se mi buď podaří aktualizace s každou důležitou novinkou nebo aspoň najdu někoho kdo se o web bude starat :) Ahoj, Ahoj, Ahoj :P 
 
P.s: Na příště nám nejmenovaná osoba slíbyla nějaký ten vinyl... tak se zkusíme těšit a uvidíme :)
 
P.s2: Jestli někdo máte grafárnu ATI a problémy se hrou - nové Catalysty jsou zde