Pevná news modulu Underground 2
>> David Hořínek - 00.00.2006, 00:00
 
 Aktuálny počet vinylov 63
Ak neviete ako vkladať vinyli,kliknite TU
 
Vinyly posielajte na e-mailovú adresu lorddrakony@gmail.com a do predmetu "Vinyly U2"
 

 
 
E-mail pre tuningy dňa:
Screeny musia byť vo formáte JPG,v predmete musí byť napísané Tuning dne U2 a rozlíšenie min. 800x600 a max. 1280x1024!
 
E-mail pre ostatné screny:
Screeny musia byť vo formáte JPG,v predmete Screeny U2 a rozlíšenie min. 800x600 a max. 1280x1024!
 
E-mail pre radu alebo pomoc:
 
E-mail pre súťaže:
Big duel battle
PRÁVĚ PROBÍHÁ 3. KOLO
Auto: Nissan 350 Z
Díl: Need for Speed Carbon

 
Prozatímní výsledky:
(i po vyjádření redakce)
 
1. m27 - 18
2. wegeta, DRGY a PANZER - 17
3.ASTEK - 16
4.Tnr.Jerry a mouse - 15
5. peca1000 - 11
6. Gogoš a Trancejax - 9
7. DeStRuKt a Duso11 - 8
8. JV - 7
9. Ťafka - 6
10. Ondra a mina66 - 5
11. Kmíňous - 2
12. Venca, Driftking, Martin Bozik - 1
Zbytek nemá nic
 

Tuning by Patrik Peterka
>> David Hořínek - 06.02.2010, 17:56
Na e-mail mi dorazil tuning od Patrika Peterky. Tak tady ho máte.
 

Shift modul spuštěn
>> David Hořínek - 16.09.2009, 21:48
 "Cože? On vážně spustil Shift modul po tolika slibech? Doktorááá!"
 
Že byla vaše reakce na název newsky takováto? Ani se vám nedivím :-). Každopádně jsem sám sebe překonal a modul nakonec přeci jenom spustil. Rozhodně není kompletní. To určitě ne.
 
 
Každopádně hra vychází zítra a hra k recenzi je na cestě. Což mi poskytuje skvělé prostředí pro každodenní updaty tak jak jste byli zvyklý před několika měsíci!
A kde beru tu jistotu, že updaty budou denně? No jednoduše v tom, že hra sbírá po celém světě skvělá, často i devítková, hodnocení. Což konečně zaručuje, že hra mě bude po několika posledních dílech bavit! Další nejlepší věc je ta, že kamarád mi zapůjčí Logitech G25 abychom si mohli ten "simulátor" pořádně ozkoušet. A další nejlepší věc je, že hra vychází i na mou nejoblíbenější platfomu - iPhone!
 
 
Co prozatím tedy v modulu najdete? Spoustu videí, jak trailerů tak i popisných videí k tratím. Co se týče textu tak seznam vozidel (obrázky aut dodám ihned jak budu hru hrát), seznam tratí, kompletní achivementy, seznam recenzí, něco o modelu poškození a soupeřích. Samozřejmý je i seznam hudby ve hře. A nesmí chybět data vydání, platformy, driver profile a něco o již řečené verzi pro iPhone. Pokud si nejste jistí jestli si máte Shift koupit tak pomůže článek s HW požadavky.
 
A co chci během několika příštích dní doplnit? Screenshoty, obrázky aut do carlistu, YouTube linky ke carlistu, do detailů rozepsat články a přidat některé nové. Prostě mnoho a mnoho dalšího na co se můžete těšit.
 
 
A ne nakonec musím velký dík předat našemu starému dobrému Drakonymu za grafiku modulu a Honzovi Svatošovi za technickou stránku věci.
 
A co se vůbec se mnou celé prázdniny dělo? Postoupil jsem do sedmého ročníku osmiletého gymnázia (tedy do třeťáku). Na motorce (Honda XR 125R) jsem od minulého roku najezdil již 13 000 km (to je na dvacku dost :-). Koupil si za těžce vydělané peníze iPhone. Stále pracuji v McDonalds. Začal jsem ve škole s programováním a deskrYptÍvou. 12. prosince dovrším plnoletosti takže je teď na řadě řidičák na auto a na větší motorku (plánuji příští rok Suzuki GSF Bandit 600 S).
 
Teď mě napadlo, že jsem se vlastně za celou tu dobu působení zde na webu nepředstavil :-). Každopádně díky za pozornost!
 
PS: Omlouvám se za výpadek, který trval před pár dny asi týden. Honza zapomněl zaplatit hosting :o).

Dave v Indianu 12. srpna!
>> David Hořínek - 01.08.2009, 18:44
Tak mám tu pro vás takovou zajímavou zprávičku :-) 12. srpna, tedy ve středu, budu já (Dave) účinkovat v našem partnerském pořadu Indian. Pořad začíná v 5 hodin a o čem si budeme povídat? O historii Need for Speed série. Celý díl je speciál o NFS. Ukážu i poslední verzi Need for Speed pro iPhone! Takže si nastavte budíky na 12. srpna 17:00 indian-tv.cz LIVE!

Indian - The Sims 3
>> David Hořínek - 07.06.2009, 18:06
Závěr třetí řady Indiana byl skutečně exkluzivní! Čekali na vás nejen dva flashbacky o The Sims a The Sims 2, ale především zcela jedinečný pohled na The Sims 3 ještě před uvedením do prodeje a to jako první a jediný pořad v České republice! Plus jsme pro vás vyzpovídali Jaroslava Faltuse z EA Czech. A to není zdaleka vše! Diváci měli možnost získat notebook a hlavně se dozvěděli o nových hrách! Tak na co ještě čekáte? Virtuální život The Sims 3 čeká i na vás a to ve zcela exkluzivním kabátku! :)