Interview s Krystal Forscutt
>> David Hořínek - 01.08.2007

 Jsem rád, že po pár hodinách překládání vám zde můžu prezentovat můj překlad interview s Krystal Forscutt. Originál najdete zde.
 
 
Jak jste se dostala k EA a vůbec k ProStreet?
 

Setkala jsem se s jedním vývojářem z EA (jednalo se o propagaci NFS:Carbon)
a pak o pár měsíců později mě kontaktovali, jestli nechci hrát v ProStreet.
Mimo modeling toto je můj první světový významnější projekt a možnost být část něčeho, co hodně lidí má je úžasná.
Jsem netrpělivá, až uvidím dokončenou hru a můj herní charakter a taky si hru zahraji.

Jakou máte zkušenost s fotografováním do hry? Budete uvažovat o účinkování v dalších hrách?
Letěla jsem do Vancouveru na fotografování. Byla jsem poprvé v Kanadě, takže už to bylo samo o sobě úžasné.
Byla jsem tam 4 dny, všechny fotografie byli nafoceny v jeden den, a ty ostatní jsem strávila čas nakupováním oblečení a chozením po Vancouveru.
Také jsem navštívila studia EA, potkala se s pár kluky z týmu a viděla jsem herce v akci..bylo to velice fascinující poznání, kolik práce je třeba vložit do hry.
Ten den fotografování, vše bylo ve spěchu, jak si určitě umíte představit. Ale bylo to také spoustu zábavy a bylo to něco úplně jiného, než jsem dělala kdykoli předtím.
Nafotili mne snad ve všech možných pozicích a natočili všechny moje emoce ve tváři, aby animace vypadali tak realisticky, jak to bude možné.
Jestli podobná nabídka přijde, s radostí ji přijmu.
 

Jste hráčka? Jestli ano, co hrajete?
Upřímně, moc nejsem.. Nemám na to čas, ale hrála jsem NFS: Carbon a opravdu jsem si to užívala. Rozhodně si ProStreet zahraji, jsem velice netrpělivá!

A nyní ta velká otázka: je pravda, že muži, kteří řídí sportovní auta se snaží něco vykompenzovat?
Nemůžu samozřejmě mluvit za všechny ženy, ale spousta z nás si myslí, že se snaží pozvednout něco, co je méně než působivé. Myslím, že mnoho lidí se do jisté míry skrývá. Někteří lidé jsou spíše nejistí, nějaké ženy nakupují pro vyplnění jejich životní prázdnoty a někteří lidé se skrývají za drahé hračky.
 

Skvěle, protože řídíme ojetou Mazdu z 1987 - je fajn, že ženy mají o nás správné mínění. Jsi do aut? Jaké auto řídíš a jaké je tvoje vysněné auto?
Ironické je, že ještě nemám plnou licenci.. Jsem stále na L, ale potřebuju  ještě pár hodin za pásem, než se budu cítit úplně připravená. Opravdu moc nejsem do nových aut; preferuji klasiku s charakterem.. Něco jako Mustang nebo Valiant.. přesto Hummer by byl super!

Jistě. Need for Speed: ProStreet se soustředí na úpravy aut. Nevíte náhodou, jak "rack and pinion" řízení funguje (protože my absolutně netušíme)?
Haha, absolutně nic mě nenapadá! Všechno co vím je jen to, že auta budou vypadat velice realisticky a bude těžké rozeznat opravdové od těch ve hře.
 

Co se týče realizmu, ProStreet se také soustředí na velkolepé poškození aut. I přes váš roztomilý vzhled ( :o) ), způsobila jste někdy nějakou dopravní nehodu?
Nevěřím, že ano, ale jestli nikdo nebyl zraněn, bude to dobré. Ale před pár lety někde v US byl billboard s Christie Brinkley, a museli ho sundat, protože způsoboval spoustu nehod (můžete si zkontrolovat proč - pozn. by Dave)

Možná ho neměli umístit přes 4 pruhy na dálnici. Nyní buď upřímná, jsou mužští hráči nejvíce žádání muži na planetě, nebo co?
No nevadí mi hráčí, ale ne ti, kteří jsou totální závisláci, umí být pěkně zrůdní! Mám ráda chlapce, kteří jsou více venku, je v pořádku zůstat doma když prší.. samozřejmě u NFS, haha!
 

Páni, jsme jen trochu závislý na hrách. Od doby, co jsi se objevila jako soutěžící v Big Brotherovi, dělala jsi spoustu v modelingu, zpívala jsi na Channel 7 v It Takes Two, a nyní se objevuješ v jedné z nejvíce populárních her na světě. Co chcete dělat dál, když vám ProStreet dá tolik popularity?
Tento rok pro mě byl absolutní smršť a mám nějaké úžasné nabídky a zkušenosti. Kdybys mi řekl před 12 měsíci, že tyhle šíleně věci budu dělat, neuvěřím ti. Ale jsem vděčná, že jsem se na téhle vlně mohla svést a rozhodla jsem se, že si vezmu trochu volna a zjistím, po čem opravdu toužím a chci zapracovat na mých schopnostech. Zapsala jsem se na herectví a prezentaci v TV samozřejmě a chci pokračovat brát lekce zpěvu dvakrát do týdne. Myslím si, že když to nikdy nezkusíš, nikdy nebudeš vědět v čem jsi dobrý a co tě dělá šťastným takže jsou to jen zkoušky a omyly, než na to přijdeš.

Dobře, přejeme ti spoustu úspěchů. A poslední věc: Bude to nevhodné, udělat lacinný vtip o "předních air-bazích" v tomto článku (protože takový nějaký jsme už udělali)?
WOW, jak jsi originální!
 

Máš pravdu - chlapci, cítíme se trapně. Jsem šťastný, že jsme neudělali vtip o "bytí na vysoké kládě" :-)! Krystal, díky moc za tvůj čas.