Závodní módy
>> David Hořínek - 15.09.2007

 Jak jistě všichni víte (a pro ty, co neví, je tu tenhle článek :) v ProStreet budou 4 závodní módy a to:
 
1. GRIP nebo URL/OKRUHY
 
Známý jako URL z Need for Speed: Underground 2. Je to vlastně uzavřený okruh, žádná pravidla, žádná červená a žlutá vlajka. Jen vy a několik soupeřů. Každý sám za sebe proti všem. Každý musí se zebe vyždímat maximum, aby se dostal ze spleti soupeřů a šrotu.
GRIP CLASS (dvě skupiny po čtyřech o různých výkonech)
GRIP Sector ShootOut (jezdí se co nejrychleji určité sektory na rekordy)
GRIP Time Attack (jen vy a hodinky na kterých běží čas)
 
 
Nejspíš nejznámější mód, který se poprvé objevil opět v Underground. Představte si dlouhou ulici, čtyři pruhy na silnici, čtyři auta..na start přibýhá dívka připravena vypustit obrovské stádo koní do ulic.. 3,2,1.. od pneumatik odchází kouř a smrad spálených pneumatik.. START. Všichni závodníci tam rvou jedničku s myšlenkou, že během pár sekund musí být v cíli vzdáleném stovky metrů. Žádná automatická převodovka, záleží pouze na odhadu a umu řidiče. Pěkné ne?;-)
DRAG na 1/2 míle
DRAG na 1/4 míle
 
 
Viděli jste Rychle a Zběsile: Tokio Drift (či Tokijská jízda)? Pak nejspíš víte o co jde.. spoustu smradu ze spálených pneumatik a asfalt absolutně pogumovaný. Kdo je nejlepší drifter? Kdo dokáže nejlépe a nejdýl projet zatáčku smykem? To se teprve uvidí.
 
4. Speed Challenge
 
Mód, který určitě znáte už z Most Wanted (nechápu tedy, proč ho propagují jako nový a dosud neviděný). O co tu jde? Usednete do aut s vysokou maximálkou a projedete se po (ne)rovných tratích. Tam budou rozmístěné radary, které zaznamenají vaši rychlost. Na konci závodu se rychlosti sečtou a ten kdo má nejvíc, vyhrává.
Top Speed Challenge (sčítání rychlosti)
Speed Challenge (Rychlostní sprint)