Black Edition
>> Jakub Hladík - 08.11.2005

Black Edition je speciální vydání hry pro většinu platforem. Podle posledních informací to vypadá, že na PC vyjde pouze Black Edition verze. Což je určitě skvělá zpráva pro všechny fanoušky série Need For Speed.
 
UPD: Podle úplně nejnovějších informací vyjde v Evropě Black Edition pouze na PS2. No uvidíme jak to nakonec bude. Neustále se informace vzájemně překrývají. Myslím si, že NFS:MW bez BlackEditionu by byl krok zpět. Obzvlášť když už mají videa a ostatní dávno hotové.
 
A teď už následují známé informace:
 
Výhody Black Edition:

 

2 Exluzivní auta - Zajezdíte si s Chevroletem Camaro '67 - Americká klasika 70 let. A také s BMW M3 GTR street - oproti bratříčkovi s názvem race upravený pro pouliční závody. Budou přístupné v Online (pouze XBox) a Quick Race módu.

 
8 Předvyladěných aut - 8 speciálně upravených aut se speciálními díly - rozšíření, spoilery, střešní nasávače, zrcátka a mnoho dalšího. Upravená auta - Toyota Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL65 AMG, Chevrolet Corvette C6 a C6.R, Mercedes-Benz SL 500 a Porsche 911 Carrera S. Přístupné v Online (pouze XBox) a Quick Race módu.

Exkluzivní policejní mód - Zajezdíte si s policejními vozy včetně supernabušených policejních SUV vozů. Můžete se naučit velmi agresivní policejní taktiku, kterou budete muset používat pro odchycení závodníků. Chytání bude probíhat formou bourání / blokování - ukazatel vás bude informovat o stavu situace. POZOR !!! Toto byl zřejmě pouze reklamní tah EA GAMES ! Zatím jediná platforma na které byl policejné mód viděn je PSP.

3 Exkluzivní závody - Black Edition bude obsahovat 3 speciální závody. Odemčené k závodům hned od startu. Podle prvních informací se bude jednat o tratě z Hot Pursuit 2

 

Exklusivní a odemčené vinyly - Upravte si své auto rychleji pomocí odemčených vinylů, které jsou vytvořeny speciálně pro Black Edition.

 

Bonusové DVD - K prvnímu hernímu DVD dostanete i druhé bonusové DVD, které bude obsahovat exkluzivní auto art galerii, Need for Speed Most Wanted movies z natáčení scén pro hru. Zajímavé záběry s Josie Maran. A mnoho dalšího. Prostě bomba. Skvělý tah od EA.