Město
>> Peter Funka - 04.11.2005

Článek byl sepsán výhradně pro web NFScz.com.
Jakékoli jeho šíření i v poznatelně upravené podobě je nepovolené.
 
Takže město má název Rockport (lze volně přeložit jako kamenný přístav).
Město je přímořské, je rozděleno řekou. Je z části hornaté.
 
Mapa Rockportu:
 
 
Rockport je rozdělen na 3 oblasti- Downtown,Coastal a Rosewood
  
 
DOWNTOWN

Downtown je místo hlavně úzké :). Ale ne, to byl vtip, hlavně sou tu uličky- široké, ůzké, a bohužel i slepé...
 
City Center - centrum, je tu dost zajímavostí, jako muzea, restauranty, kina apod., ale pro nás, závodníky, nic moc...
 
East Side - zajímavé místo, ale pokud nemáte maximálku aspoň 250, tak ruce pryč.
 
Westside - vilová čtvrť, kde žijí bohatí a mocní lidé. Dá se tu zajímavě závodit, no zřejmě tu bude dost policie, proto-Pozor!
 
COASTAL
 
Hlavní obživou obyvatelstva Coastalu je rybolov. Po starých kamionech které odvážely ryby je tu velká pomátka-zničené silnice.
 
Gray Point - kdysi tu bylo dobře, všichni měli na chléb a na vodu, ale jak si tohoto místa všimli závodníci, rybolov,lodě a všechno s spojené s rybolovem zmizelo. Sou tu velké tratě, takže když si chcete pořádně užít- hned to směrujte sem.
 

 
Ocean Hills - dalsí zapomenutá čtvrť s lunaparkem, kde kdysi bylo nejvíce dětí, mládež tu randila, ale co se nestalo, lunapark musel zavřít a tak už to nefunguje.
Je to tu dost zajímavé, určitě to stojí za prohlídku.
 

Point Camden - zezáčátku to bude pro vás noční můra, projet tuto čvrť na plný plyn s policíí v zádech- nějací ... si tu totiž stále stavějí nové a nové obydlí. Až tuto čtvrť poznáte, možná se s ní i trochu skamarádíte.
 

 
ROSEWOOD

Tato část, je jakýmsi "venkovem", nebo předměstím, jak chcete. Je tu trochu chudoba, a všechno staré, výnimkou není ani obyvatelstvo.
 
Campus - "centrem" této čtvri je možné nazvat místní školu. Dětí je tu opravd jako smetí, takže pozor, aby ste žádné nepřejeli, ale naučili je něčemu novému :o).
 
Golf Course - aneb golfové hřiště, ale vy tu určitě hrát golf nebudete. Poslouží ale jako konání mnoha velkých a dlouhých závodů.
 
Rosewood Centre - centrum Rosewoodu. Je tu zajímavá rovinka, kde můžete testovat svoji maximálku- ovšem když už trénujete, pozor na pány policisty...