Hlavní postavy
>> Jakub Hladík - 21.10.2005

V sekci trailery jsou ke stáhnutí jednotlivá videa o jednotlivých postavách.
 
Mia - Josie Maran
Po skvělé sexy modelce Brooke Burke z NFS:U2 přichází další supermodelka. Josie Maran je zároveň i herečkou - zahrála si upírku Marishku ve filmu Van Helsing a v česku také v časopise nejen pro muže - Maxim. Teď ale k její postavě ve hře, kde si zahrála pouliční závodníci Miu. A stejně jako BB vás bude provázet celou hrou, volat vám při důležitých novinkách, posílat SMSky a hlavně - snaží se vás dostat na první místo v Blacklistu.
 
 
Clarence "Razor" Callahan
S týpkem s přezdívkou Razor se potkáme až na úplném konci celého Blacklistu. Má totiž 2 nabouchaný fára - Ford Mustang a BMW M3 GTR. Ano, přesně toho Bavoráka kterého známe z videi a úplně prvních screenshotů. Ani jednou s vámi nepromluví jinak než křivě - jeho cílem je totiž jedno jediné - udržet si svojí pozici nejhledanějšího závodníka v Rockportu. Je to vlastně takový závěrečný boss.
 

 
Earl
Earlovo působiště je Eastside a jezdí v nadupaném Mitsubishi Lancer EVO VIII se kterým se drží na 9. pozici v Blacklistu. Má tedy hodně silný fáro a Earl s ním tvoří max. soustředěnou dvojici a tím pádem max. nebezpečného soupeře. S největší pravděpodobností bude hrát záporňáka.
 
 
Isabel "Izzy" Diaz
V předchozím díle to byl Tommy, kdo byl jedničkou mezi mechanikami. Tentokrát je to něžná Izzy. Nebude vám opravovat auto, ale je prostě nejlepší a v autech se fakt vyzná. Možná vám bude dělat problémy, protože je na 12. místě v Blacklistu a toho se jen tak nevzdá. Jejím jediným mazlem je Mazda RX-8.
 
 
Kira "Kaze" Nakazato
Kira je z Ocean Hills, jezdí v nadupaném Mercedesu CLK 500 a je na 7. místě v Blacklistu s přezdívkou Kamikadze. A to už trochu napovídá, ano je to tak, Kira je totiž na silnici opravdu jak Kamikadze. Nebojí se vystrčit vás ze silnice, klidné vám kvůli tomu udělá "myšku". Udělá totiž vše proto, aby se udržela na 7. místě.
Prostě a jednoduše si na ní dávejte pozor, má totiž takovou osobnost že by vás v reálu svedla jenom proto, aby vás vyšachovala. Zatím neznáme mnoho podrobností, ale co kdyby se jí to mohlo podařit i ve hře? (Dyť od GTA:SA je už všechno možné ;o))
 

Sonny
Jeho německá kára Volkswagen Golf GTI pro nás bude zákuskem hned ze začátku hry. Sonny je totiž tzv. Ken od Barbie, a tak mu poslední dobou záleží spíš na holkách než na autě a na závodění. Mohl by být tedy o dost lepší, jelikož nechce tak je na 15. pozici Blacklistu.
 
 
Hector "Domingo" Ming
Domingo vlastní nadupaný Lamborghini Gallardo absolutně ůžasné metalízové barvy. Patří mu 6. pozice v Blacklistu.