Tipy a Triky
>> Šimon Šomek - 19.11.2005

Rychlé srovnání auta? (neodzkoušeno)
Když chcete rychle srovnat auto tak dejte zpátečku a přidejte nitro (na klávesnici zřejmě nemožné ;o) ). Tato rychlá akce způsobí ohromnou zátěž na zadní pneumatiky a výsledkem by mělo být srovnání auta. V kombinaci se Speedbreakerem by to měl být trik, který vás při správném načasování nezpomalí!
 
Rychlý start
Pro nejlepší start si kontrolujte otáčkoměr a snažte se udržet ručičku otáčkoměru v místech kde je modrá. V těchto místech budou po zařazení prvního rychlostního stupně optimální otáčky motoru pro rychlý start.
 
Bounty
Při získávání Bounty bodů v módu Cost to State se snažte ničit vše co vám přijde do cesty. I odpadkový koš a lavičky něco stojí a stát vám to naúčtuje. Vám se to hodí protože musíte nadělat státu určitou škodu. Do státních škod se započítávají i projíždějící auta.
 
10 000$
Pokud hra MW najde na disku SAVE z Undergroundu 2 dostanete po prologu Kariéry 10 000$ k dobru.
 
Zátarasy
Jedete a najednou se před vámi objeví ta hrozná policejní zátarasa, nechce se Vám je objíždet a nudí Vás. Ale existuje způsob, jak se téměř nezbrzdit a užít si porádnou dávku adrenalinu. Postupujte takto, jakmile uvidíte před sebou nějakou zátarasu, snažte se najet nějakému policejnímu autu do kufru, tak abyste ho vzali jenom polovinou kapoty. Uvidíte perfektní ukázku, jak z těch nejakčnějších filmů.
 
Drift
Chcete driftovat jak ve starším dílu NFS? Ano, ale nějak se vám to nedaří, vaše drifty netrvají zrovna moc dlouho a nejsou zrovna nějak elegantní. Na hezké drifty existuje jeden skvělej fígl. Stačí si pří hře, někde ve volbách nastavit manuální razení. Pak si zařadíte třeba na trojku a necháte motor přetáčet. Nebojte, neexploduje. Pak stačí dát ruční brzdu a v tu ránu je na vás jak si drift udržíte. Stačí chvilka tréninku a jsou z vás mistři.